Przejdź do treści

Unikalny design.

Nie używamy szablonów, ponieważ są nijakie i nie reprezentują Ciebie. Stwórz swój własny, niepowtarzalny projekt strony internetowej za pomocą naszego potężnego edytora i zaimponuj wszystkim swoją oryginalnością.

Strona i sklep internetowy.

Najpopularniejszą formą marketingu online jest strona internetowa lub sklep internetowy. Strona internetowa dostarcza informacji o firmie i jej produktach potencjalnym klientom, podczas gdy sklep internetowy umożliwia klientom zakup produktów od firmy.

Marketing.

Marketing online to proces promowania produktów lub usług w Internecie. Można to zrobić za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak media społecznościowe, marketing e-mailowy, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek i wiele innych.

Copywriting.

Ważną częścią marketingu w Internecie jest wykorzystanie treści do przyciągnięcia potencjalnych klientów i utrzymania ich zainteresowania tym, co masz do zaoferowania. Może to obejmować pisanie tekstów dla Twojej witryny, postów na blogu, stron docelowych i innych.

Tłumaczenie.

Oprócz pisania tekstów do witryny internetowej lub postów na blogu firmy może być również potrzebna pomoc w tłumaczeniu witryny na inne języki, aby mogła dotrzeć do szerszego grona odbiorców na całym świecie.

Landing page

Ważne jest, aby strona docelowa od razu mogła przyciągnąć uwagę odwiedzającego. Powinna też być w stanie dostarczyć im wystarczającej ilości informacji i przekonać ich, że są we właściwym miejscu. Treść na Twojej stronie docelowej musi odpowiadać na wszystkie ich pytania i dawać powód do pozostania na Twojej stronie.

Fanpage

Stają się coraz bardziej popularne, ponieważ zapewniają łatwy sposób publikowania treści w mediach społecznościowych. Mogą być używane przez firmy każdej wielkości i każdej branży, bez względu na ich cele. Fanpage pozwala na zdobywanie większej liczby obserwujących co za tym idzie, trafić do szerszej grupy klientów.

Platforma e-learningowa

To system zarządzania nauką online, który zapewnia uczącym się różne opcje uczestnictwa w kursach i szkoleniach. Może służyć do szkolenia pracowników w miejscu pracy lub do prowadzenia kursów dla klientów. Platforma e-learningowa ma wiele funkcji, dzięki którym może być doskonałym narzędziem marketingowym.

Create Your Online to najszybszy sposób na rozpoczęcie marketingu online. Nasz zespół ekspertów jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci wybrać najlepszą strategię marketingową w oparciu o Twoje cele.

+48 793 138 004

kontakt@createyouronline.pl

4 + 9 =

Nie będziemy SPAMować!