Przejdź do treści

Wsparcie.

Wiele firm korzysta z zewnętrznego wsparcia w celu poprawy obsługi klienta. Dzieje się tak, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na zespół ludzi na liście płac, którzy pracują tylko nad obsługą klienta. Chodzi o to, aby zlecić pracę i skupić się na tym, co robią najlepiej.

Ten outsourcing pozwala firmom skoncentrować się na swoich podstawowych kompetencjach i nie ugrzęznąć w każdym aspekcie prowadzenia firmy. Pomaga im również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie muszą zatrudniać tylu pracowników, ale nadal wykonują tę samą ilość pracy dla klientów.

Aktualizacja stron

Zajmujemy się odświeżeniem layoutu stron, wprowadzamy produkty do sklepów internetowych, tworzymy rozwiązania do zwiększenia automatyzacji i aktualizujemy systemy.

Utrzymanie CRM-ów

Odpowiadamy na pytania klientów i rozwiązujemy problemy z zasobami cyfrowymi. Zajmujemy się również budowaniem i porządkowaniem baz z danymi klientów.

Podwykonastwo

Wykonamy również zlecenia jako outsourcing.

Create Your Online to najszybszy sposób na rozpoczęcie marketingu online. Nasz zespół ekspertów jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci wybrać najlepszą strategię marketingową w oparciu o Twoje cele.

+48 793 138 004

kontakt@createyouronline.pl

4 + 1 =

Nie będziemy SPAMować!